Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

HATAY FENERBAHÇE İŞİTME ENGELLİLER ANAOKULU PROTOKULUNU İMZALADIK 17-06-2011

Hatay Fenerbahçeliler Derneği olarak, kente ikinci okulumuzu  kazandırıyoruz.

2. okulumuzu yaptırmak üzere Hatay Valiliği ile protokol imzaladı. Protokole Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç ile Hatay Fenerbahçeliler Derneği adına Başkan Ali Ezelsoy imza attı.

Antakya Belediyesine ait Asi Nehri kenarındaki arsa üzerinde yaptırılacak olan, 6 derslikli Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Anaokulu’nun tahmini proje bedeli 400.000 TL. Özel projeli okulun 1 yılda tamamlanması bekleniyor. Protokol töreni öncesi açıklamada bulunan Hatay FB'liler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy , daha önce de Bağrıyanık'ta bir okul yaptıklarını hatırlatarak sosyal sorumluluk duygusuyla ikinci projeye işlerlik kazandırmak istediklerini kaydetti. Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz de, spor kulüplerinin eğitime olan duyarlılıklarının örnek olduğunu kaydetti ve teşekkür etti. Törende daha sonra okul protokolüne Vali M. Celalettin Lekesiz Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç ile Hatay FB'liler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy imza attı.

 

                     
 
                      

              
                    

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

 

 


 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği