Hatay
 

Fenerbahçeliler


Derneği
 

SERİNYOL ANAOKULU ZİYARETİMİZ 30-12-2009

Bir e-mail  hikayesiyle yola çıktığımız projemizde Serinyol Anaokulu’nun çatısının onarımını tamamladık. Duvar kağıtları ve halıları da yenilememizin ardından 30-12-2009 tarihinde anaokulunu ziyaret ettik.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan dernek başkanı Ali EZELSOY, “Bundan sonra bu anaokulu bizim okulumuzdur. Diğer okullarımız gibi,  her türlü ihtiyaçlarını gidermeye çalışacağız” dedi.  

Anaokulu öğretmeni Fatma Çetin KABADAYI da konuşmasında; “Sınıfımızın çatısı akıyordu. Bir e-mail atarak çatımızı yapmalarını istedim. Sağ olsunlar, onlar da bu çağrıya duyarlı davranarak çatımızı onardılar. Ayrıca zemine halı döşeterek, duvarları da duvar kağıtlarıyla kaplattılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Anaokulu öğretmeni Fatma Çetin KABADAYI’nın hazırlattığı teşekkür plaketinin başkanımız Ali EZELSOY’a takdim edilmesinden sonra, yılbaşı hediyesi olarak getirdiğimiz oyuncakları, öğrencilere dağıttık.  

 

 

                     
 
                     

                     

                     
                      

Haber Arşivi Fenerbahçe.org'da Biz Basında Biz Başvuru Formları

 

 >> Antakya'da Hava << ..
 
 

okullogo.jpg (63309 bytes)

 

 

 

 

 

 


 

Design by Data-Bim                                                                       © 2006 Hatay Fenerbahçeliler Derneği